Úvod / Fotogaléria / 2015 / WINTER CUP

Flag Counter

WINTER CUP

Vo veľmi krátkom čase sa podarilo organizačnému týmu zorganizovať športové podujatie pre občanov našej obce  - stolnotenisový WINTER CUP 2015 o putovný pohár starostu obce Lazisko

Turnaj sa uskutočnil 21.2.2015 o 14.00 hod  sa v Kultúrnom dome v Lazisku. Na turnaj sa prihásilo 16 športovcov. Hralo sa na 2 stoloch v dvoch družstvách. 

Z výsledkovej listiny vyberáme:

1. miesto:  Ing. Cyril Bebko

2. miesto:  Jaroslav Pauko

3. miesto:  Jakub Glajza

4. miesto:  Pavel Caban

 

Touto cestou sa chceme poďakovať organizačnému tímu (Jakub Glajza, Ing. Martin Droppa, Mgr. Jana Glajzová) za organizáciu podujatia a veríme, že toto je len zažiatok znovuoživenia kultúrnych a športových tradícií v našej obci. 

K spolupráci by sme chceli pozvať aj ostatných spoluobčanov, aby pomohli pri organizácii nových pripravovaných podujatí. 

Vopred za pomoc ĎAKUJEME.

WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP WINTER CUP