Úvod / Fotogaléria / 2017 / Divadelné predstavenie

Flag Counter

Divadelné predstavenie

Divadlo Havránok vzniklo v októbri roku 2004. Nadviazali sme na dlhoročnú tradíciu, ktorá sa žiaľ skončila pred 25 rokmi. Obnoviť starú partiu bolo takmer nemožné. Neostávalo nič iné, len sa spýtať mladých. Mladí ochotníci sa naprv vyhovárali, že to nie je nič pre nich, že sú hanbliví, nevedia spievať a iné výhovorky od výmyslu sveta. Začal sa nacvičovať Kamenný chodníček od Ferka Urbánka. Po prvých skúškach bol každý smelší a výrečnejší a texty sa učili pomerne rýchlo. 

Ochotnícka divadelná skupina Havránok sa rozhodla, že bude nacvičovať len divadelné hry, ktoré potrápia vaše bránice. Lebo v Zdravovede sme sa dočítali, že smiech zlepšuje krvný obeh a je účinnejší ako 10 minút behu. 


Viac tu:
http://odhavranok.webnode.sk/

 

 

Dňa 12. marca 2017 sa v sále Kultúrneho domu v Lazisku  uskutočnilo
predstavenie
  divadelnej skupiny HAVRÁNOK z Liptovských Vlách

 

 "Liptovská švábka "  

 od Stanislava Šubíka

 

 

Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie Divadelné predstavenie